SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


Gündoğdu’ya dünya kalite ödülü
Gündoğdu’ya dünya kalite ödülü (HABER MERKEZİ)-Adana Gündoğdu Koleji (AGK) Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) ile Türkiye Kalite Derneği (KALDER) tarafından düzenlenen törende dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “Mükemmelliyet ödülünün” sahibi oldu.

 

 

İstanbul’da yapılan gecede AGK adına Liseler Kalite Kontrol Yöneticisi Bengi Hale Dinçer, ödülü KALDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Ocak’tan aldı.

UZUN BİR SÜREÇTEN GEÇTİK
AGK Dış İlişkiler Sorumlusu Angela Matheson, çok önemli bir ödül aldıklarının altını çizerek, “Mükemmelliyet ödülü için eğitim, idari ve veliler nezdinde uzun bir denetleme sürecinden geçtik. Başvurumuzu yaptıktan sonra Türkiye’nin önemli kurumlarının üst kademelerinde görev yapan jüri üyeleri okulumuza gelip 3 gün boyunca başvurumuzda yer alan konuları uygulayıp uygulamadığımızı yerinde gördü ve puanlar verdi. Sonuçta bu büyük ödüle sahip olduk. Bu süreçte birbirine destüek olan 25 Bin Kişilik Büyük Gündoğdu Ailesinin her bir ferdine çok teşekkür ederiz” dedi.

İYİ BİR EKİP İŞİNİN ÜRÜNÜ
Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu ise, büyük bir başarıya imza atan ve büyük bir ödül daha alan çalışma arkadaşlarını kutlayarak, “Her zaman söylüyorum başarılarımızın hepsi büyük ve özverili bir ekibin işidir. Dünyada büyük bir prestij olan Mükemmelliyet ödülünün Gündoğdu’ya gelmesine sebep olan herkesi yürekten tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2016
Okunma Sayısı: 624

Siz de Yorum Yazın


Güvenlik Kodu
LÜTFEN DİKKAT!!!

Yukarıdaki Güvenlik kodunu girmemeniz halinde sistem yorumunuzu otomatik olarak reddedecektir.