SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


CHP’li gençler iki günde 5 bin imza topladı
CHP’li gençler iki günde 5 bin imza topladı (HABER MERKEZİ)- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan, Çukurova ve Sarıçam İlçe Gençlik Kolları’nın tecavüzcülere af getiren yasa tasarısına karşı başlattığı imza kampanyasında iki günde 5 bin imzaya ulaşıldı.

 

 AKP’nin kamuoyunda büyük tepkiye neden olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne getirdiği ve tecavüzcünün mağdurla evlenmesi durumunda cezasının ertelenmesini öngören yasa değişikliği teklifine karşı CHP Seyhan, Çukurova ve Sarıçam İlçe Gençlik Kolları imza kampanyası başlattı.

Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz yaptığı açıklamada, tecavüzü meşrulaştıracağı gerekçesiyle yasa değişikliği teklifinin geri çekilmesini öngören imza kampanyasında iki günde 5 bin imzaya ulaştıklarını bildirdi.

İmza kampanyasını başlatan Seyhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hamdin Öztep, Çukurova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ruben Saraçoğlu ve Sarıçam Gençlik Kolları Başkanı Meltem Sarıgeçili ile gençlik kolları yöneticilerine ve duyarlı yurttaşlara teşekkür eden Solmaz, “CHP, her zaman her yerde olduğu gibi bugün de mağdurun, mazlumun yanındadır”   dedi.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2016
Okunma Sayısı: 614

Siz de Yorum Yazın


Güvenlik Kodu
LÜTFEN DİKKAT!!!

Yukarıdaki Güvenlik kodunu girmemeniz halinde sistem yorumunuzu otomatik olarak reddedecektir.