SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


M1 ADANA AVM’DEN ADANA TURİZMİNE BÜYÜK DESTEK
M1 ADANA AVM’DEN ADANA TURİZMİNE BÜYÜK DESTEK (HABER MERKEZİ)-Her dönem Adana'nın en iyi alışveriş merkezi olma özelliğini koruyan M1 Adana AVM, Adana ve Beyrut arasındaki turizm ve ticaret ilişkilerini geliştirmek için Adana Ticaret Odası (ATO), Adana Ticaret ve Kalkınma A.Ş. (ATAK) ve Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) tarafından başlatılan projeye destek verdi

 

 

Gerçekleştirdiği etkinliklerle Adana'nın çekim merkezi haline gelen M1 Adana AVM, ATO, ATAK A.Ş. ve ÇKA’nın düzenlediği, Adana ile Beyrut arasında turizm ve ticaret köprüsü kurulmasını amaçlayan projeye destek verdi.

Düzenlenen organizasyonla Lübnan’ın önde gelen turizmcilerinden oluşan 50 kişilik ekip, 19 Kasım Cumartesi günü M1 Adana AVM’yi ziyaret etti. M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz’ün karşıladığı ekip, AVM’de incelemelerde bulundu.

İki şehir arasındaki turizm ve ticaret hacmini maksimum seviyeye çıkaracak organizasyon kapsamında 16-19 Kasım tarihleri arasında Lübnan turizm sektörünün temsilcileri; kenti incelemek, acenteler, oteller ve sektör yetkilileri ile görüşmek üzere Adana'ya ziyaret gerçekleştirdi.

M1 Adana AVM, gerçekleştirdiği ve yer aldığı projelerle Adana’ya değer katmaya devam ediyor.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2016
Okunma Sayısı: 610

Siz de Yorum Yazın


Güvenlik Kodu
LÜTFEN DİKKAT!!!

Yukarıdaki Güvenlik kodunu girmemeniz halinde sistem yorumunuzu otomatik olarak reddedecektir.