SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


Tümer: “Birlik içinde kentimizi ileriye taşımalıyız”
Tümer: “Birlik içinde kentimizi ileriye taşımalıyız” CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, MÜSİAD Adana Şube Başkanı Suat Yahşi ve yönetim kurulu üyeleriyle Adana’yı konuştu ADANA (İHA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, "Birlik ve beraberlik içerisinde kentimizi, bölgemizi ve ülkemizi kalkındırmak durumundayız. Adana, bizim ortak paydamız” dedi.
Tümer, kentteki sivil toplum örgütleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Tümer, bu kapsamda Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şube Başkanı Suat Yahşi ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Kente, bölgeye ve ülkeye hizmette fark gözetmesinin mümkün olamayacağını ifade eden Tümer, milletvekili olarak eksiklikleri olabileceğini, sivil toplum örgütlerini itici bir güç olarak gördüğünü söyledi. İş dünyasının sorunlarına olabildiğince eğildiğine işaret eden Tümer, “Sizin sorunlarınızı ve önerilerinizi dile getirmek bizim görevimiz. Hangi iş dünyası derneği olursa olsun Adana için seslerinin duyurulmasına destek olurum. Birlik ve beraberlik içerisinde kentimizi, bölgemizi ve ülkemizi kalkındırmak durumundayız. Adana, bizim ortak paydamız” diye konuştu.
Ziyareti için Milletvekili Tümer’e teşekkür eden Suat Yahşi ise farklı düşüncelerdeki insanların bir araya gelmesinin demokrasinin esası olduğunu vurguladı. Herkesin medeni şekilde konuşabilmesinin önemine işaret eden Yahşi, “Adana, bu konuda eskisinden daha iyi durumda. Herkes kenti için bir şeyler yapabilmenin uğraşını veriyor” dedi.
Ziyarette Adana’nın ekonomik, sosyal ve sportif alanda ileriye taşınabilmesi için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğine yönelik fikir birliğine varıldı.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2016
Okunma Sayısı: 582

Siz de Yorum Yazın


Güvenlik Kodu
LÜTFEN DİKKAT!!!

Yukarıdaki Güvenlik kodunu girmemeniz halinde sistem yorumunuzu otomatik olarak reddedecektir.