SON DAKİKA : FLAŞ...FLAŞ... FLAŞ...FLAŞ...-Sonnokta Gazetesi yenilenen imajıyla ses getiren haberleriyle tüm bayiilerde ve www.adanasonnokta.com adresinde.      
Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


HABERLER

22.04.2014
GÜNCEL
Adana Sanayi Odası’nın evsahipliğinde gerçekleştirilen TOBB’a bağlı Adana İl Oda ve Borsalar Müşterek Toplantısı’nda, Adana’nın tekrar marka şehir haline gelmesi için yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yapılması gerektiği vurgulandı.
22.04.2014
EKONOMİ
AKBANK, dünyadaki ve Türkiye'deki ekonomik gelişmeleri müşterileriyle paylaşmak ve görüş alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlediği "Akbank Sizin İçin Buluşmaları"nın 2014 yılındaki dördüncü toplantısını Adana'da gerçekleştirdi. Toplantıya, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve murahhas üyesi Suzan Sabancı Dinçer ve Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Adana'dan çok sayıda sanayici, işadamı ve yönetici katıldı.
22.04.2014
GÜNCEL
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmi Aksaray, 41 yıllık hizmetinin ardından emekli oldu.
22.04.2014
SPOR
Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Adana Şubesi olağan genel kurulu, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde yapıldı. Arif Basri Baş’ın yeniden seçildiği genel kurulda yönetim ve denetim kurulunun yanısıra merkez delegeleri de seçildi.
22.04.2014
SPOR
TB3L’de şampiyonluğun en güçlü favorilerinden Adanaspor, yarı finalde eşleştiği Bursa Gücümspor serisi öncesi ilgisizlikten yakınıyor.
22.04.2014
GÜNCEL
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün makamına Mithatpaşa Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Leyla Gülmez oturdu. Temsili görev değişimi yapılır yapılmaz Özel Kalem Müdürü’nü çağırarak bazı talimatlar veren Leyla Gülmez, okul bahçelerinin ağaçlandırılması ve peyzaj çalışması gerçekleştirilmesini istedi. Belediye web sitesi aracılığıyla isteklerini ve sorunlarını daha kolay iletebilmeleri adına halka bilgisayar ve cep telefonu gibi iletişim aygıtları dağıtılması için de tavsiyede bulunan Başkan Leyla Gülmez, son olarak Adana’nın güney mahallelerinde kentsel dönüşüm gerçekleştirilmesi için çalışma başlatılması talimatı verdi.
22.04.2014
POLİTİKA
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) açılışının 94. yıl dönümünü” yayımladığı mesaj ile kutladılar.
22.04.2014
GÜNCEL
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda ‘Cumhuriyetin temeli olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının, Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının yıldönümünü kutlamanın onurunu ve sevincini yaşıyoruz.’dedi.
22.04.2014
GÜNCEL
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Akdeniz TV ve 12 radyonun ortak yayınladığı Radyo Siyaseti programında Efsun Erkemen’in canlı yayın konuğu oldu
22.04.2014
GÜNCEL
Dil eğitiminin mesleki kariyer ve sosyal yaşam için bir zorunluluk haline geldiği günümüzde, öğrenme metotlarındaki değişim eğitimi hem eğlenceli hem de verimli hale getiriyor. Bu konuda, 10 yıllık tecrübesi ve yeni metotlarıyla dil eğitimini kolaylaştıran Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Adana Turgut Özal Bulvarı'nda hizmet vermeye başladı.
22.04.2014
POLİTİKA
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
22.04.2014
GÜNCEL
Kamu Sen Adana İl Temsilcisi Kamil Köse, şube başkanları ve sendika üyelerinden oluşan kalabalık bir grup, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.
22.04.2014
POLİTİKA
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nin açılışının 94. Yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
22.04.2014
GÜNCEL
Nisan başında Mersin-Adana bölgesinde yaşanan ve karpuzda yüzde 30 civarında kayba neden olan fırtına ve dolu afeti fiyatları da aynı oranda etkileyecek. tarlasera dergisinin görüştüğü uzmanlar, “Afet olmasaydı bu yılki karpuz son yılların en kaliteli ürünü olacaktı” diyor.
22.04.2014
GÜNCEL
Adana Acıbadem Hastanesi’nde tedavi gören lösemili çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte gönüllerince eğlendi.