SON DAKİKA :
Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


HABERLER

29.09.2014
POLİTİKA
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “AK Parti teşkilatları olarak bizim yapacağımız aslında çok basit. Adana’nın teveccüh göstereceği, AK Kadroların yaptığı hizmetleri anlatmak yeterli” dedi.
29.09.2014
GÜNCEL
Alcatel-Lucent Global, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksleri 2014 değerlendirmeleri sonucunda “Teknolojik Donanım & Ekipman Sektörü Grup Lideri” seçildi.
29.09.2014
GÜNCEL
Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'n de başlayan bir uygulama ile her ay bir personel ödüllendiriliyor. Bu kapsamda hastane Nöröloji servisinde görevli temizlik personeli Cahit Kubat ayın personeli seçilerek ödüllendirildi.
29.09.2014
SPOR
Adana ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozan, geçen yıl kategorilerinde başarılı olan kupalarını müzelerine götüren amatör spor kulüplerini tebrik etti.
29.09.2014
GÜNCEL
Dünyanın lider uluslararası dış kaynak ve hizmet tedarikçisi Arvato, Eylül ayında Adana’daki merkezinde Almanca çağrı merkezi hizmetleri vermeye başladı. Adana’da sağlanan kaliteli istihdam imkanlarını artıracak olan merkezde Almanca bilen istihdam 100 kişiye çıkarılarak Adana’daki toplam istihdam sayısı 500 kişiye ulaşacak.
29.09.2014
GÜNCEL
Kenti için çalışan Adana sevdalılarının üye olduğu Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, ünlü ekonomist Nouriel Roubini’den daha fazla ses getirecek organizasyonu Adana’da yapacaklarını belirterek, “Bu programlarımızla Adana değil, Türkiye sarsılacak. Türkiye’de emsali olmayan toplantıyı Adana’da yapacağız” dedi.
29.09.2014
GÜNCEL
ÇUKUROVA SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, Mersin ve Adana’nın yerli ve yabancı sermayeye etkili sunulması gereğinin altını çizdi
29.09.2014
SPOR
Mavi-lacivertli ekip Osmanlıspor ve Antalyaspor ile aynı puanla liderlik yarışında
29.09.2014
SPOR
Geçen yıl çok güçlü bir grupta 1.Amatör Küme’den Amatör Süper Lig’e yürüyen Ceyhan Doğanspor da şampiyonluk kupasına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.
29.09.2014
GÜNCEL
Adana Büyükşehir Belediyesi ile birlikte organize ettikleri ‘Emekliler Gecesi’nde ünlü sanatçı Latif Doğan’ın konser vereceğini belirten Başkan İyiyürek, “Büyükşehir Belediyesi ile birlikte organize ettiğimiz ‘Emekliler Gecesi’ne tüm Adanalılar davetlidir.
29.09.2014
GÜNCEL
Son yıllarda dikimi ve tüketimi artan Japon grubu erikler, Akdeniz ve Ege bölgesinde kendisine dikim alanı buldu. Japon eriği geniş çeşit yelpazesi ile Mayıs-Ekim ayları arasında üretimi yapılarak ve pazara sunuluyor.
29.09.2014
GÜNCEL
Adana’da bir grup atanamayan branş öğretmeni eylem yaptı. Atatürk Parkı’nda toplanan coğrafya, tarih, fen bilgisi branşından mezun olan bir grup öğretmen, branşlara yeterli atama yapılmadığını savurarak tepkilerini dile getirdi.
29.09.2014
SPOR
Yaz boyunca bin 200 çocuk ve genci bünyesinde barındırarak, onları spora yakın, kötü alışkanlıklara uzak tutma görevini yerine getiren Adana Büyükşehir Belediyesi Futol Okulu, gelecek vadeden 120 sporcuyla Büyükşehir Belediyespor olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
29.09.2014
SPOR
Geçen yıl U-16 kategorisinde Türkiye Şampiyonluğu’na imza atan Gençlerbirliği, geçtiğimiz günlerde Fatih Terim 5 Ocak Stadı’nda organize edilen kupa törenine adeta damgasını vurdu.
29.09.2014
SPOR
Adana ASKF Genel Başkanı Ali Gülleri, geçtiğimiz günlerde Fatih Terim 5 Ocak Stadı’nda organize ettikleri kupa töreni ve açılış maçında kendilerini yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür etti.