SON DAKİKA : FLAŞ...FLAŞ... FLAŞ...FLAŞ...-Sonnokta Gazetesi yenilenen imajıyla ses getiren haberleriyle tüm bayiilerde ve www.adanasonnokta.com adresinde.      
Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


HABERLER

17.04.2014
GÜNCEL
Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç, Tayland merkezli yabancı firmaya satılacağı açıklanan SASA Polyester Sanayi A.Ş.’nin, Türk tekstil sektörünün hammaddesi olan polyester elyaf üretiminde tek ve stratejik tesis olduğunu bildirdi. Kıvanç, “Sabancı Ailesi’nde Sakıp Ağa veya Özdemir Bey sağ olsaydı SASA asla ve asla satılmazdı. SASA önümüzdeki süreçte mutlaka üretimini sürdürmeli ve yaşatılmalıdır” dedi.
17.04.2014
GÜNCEL
Adana Barosu Başkanı Av. Mengücek Gazi Çıtırık ve Baro Yönetimi, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti.
17.04.2014
GÜNCEL
İhtisas komisyonları için toplanan Çukurova Belediye Meclisi’nde siyasi kucaklaşma adına yine bir ilk yaşandı. AKP’li üye Adil Yiğenler, CHP’li Başkan Soner Çetin’i,‘’Tarafsız, partileri ayırt etmeden, iyi niyetli yaklaşımıyla takdir topluyor’’ diyerek övdü. Toplantıda komisyonların tamamı üç partinin ortak kararı ve oy birliğiyle belirlendi.
17.04.2014
MAGAZİN
Şovmen ve radyo programcısı olarak tanınıp sevilmesinin yanında Twitter’da da milyonlarca takipçisi olan Ceyhun Yılmaz, “Yalnızsam Düzelt” adlı kitabının imza günü için bölgenin çekim merkezi Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki D&R mağazasında okurlarıyla buluştu.
17.04.2014
GÜNCEL
Adana'da adam öldürme suçundan 15 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi yakalanınca, "Ergenekon'dan aldılar" dedi.
17.04.2014
GÜNCEL
Adana Güçbirliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Nadir Gök, Başkan Yardımcıları Yüksel Yavuz, Elif Doğan Türkmen, Sayman Sabahattin Yumuşak Üyeler Salih Sütçü, Numan H. Tansuğ, Türkan Cerrahoğlu ve Tamer Gülcan ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.
17.04.2014
GÜNCEL
- Mısır Firavunu Ramses ile Tarihteki ilk antlaşmayı imzalayan Hitit İmparatoru Muvattali'nin Anadolu'daki en eski Hitit kabartmasının ‘’SİRKELİ’’ kazısını yapan Zurich Bern Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mirko Novak, ‘’Çukurova adeta Antik Kentler hazinesi ancak pazarlanamadığı için hak ettiği değeri elde edemiyor’’
17.04.2014
SPOR
Ligin bitmesine 180 dakika kala Adana Demirspor’da sıkıntılı günler sürüyor. Ödenmeyen transfer taksitleri, futbolcuların antrenman boykotu kulübün borcundan dolayı elektriklerinin kesilmesinin ardından bu kez de kongre rüzgarları esmeye başladı.Adana Demirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Talat Şahin,”Planlamada yanlışlar olmuştur. Her geçen gün Demirspor’un kaybolan bir günüdür. 200’e yakın kongre üyesi olarak taşın altına elimizi koyuyoruz. Genel kurula gidiyoruz.”dedi.
17.04.2014
GÜNCEL
Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi üyesi emekliler artık tüplerini 10 TL daha ucuza alabilecek.
17.04.2014
GÜNCEL
Yılmaz Güney'in film setine girmek için zorlu bir mücadele eden iki gencin öyküsünü anlatan ve Semir Aslanyürek’in yönettiği "Lal" filmi, 25 Nisan'da vizyona giriyor.
17.04.2014
GÜNCEL
Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından, fuar merkezinin faaliyete geçtiği ilk yıldan bu yana düzenlenen, Gıda ve Ambalaj Fuarları, bu yıl 30 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında sekizinci kez kapılarını açıyor.
17.04.2014
GÜNCEL
Güney Eğitim Vakfı 10 ve 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Toprak, 04 Mayıs 2014 Pazar Günü 11.00 ile 18.00 saatleri arasında Adana Mavi Su Aqualand Tesisleri’nde yapılacak olan “Güney Eğitim Vakfı Geleneksel 12’inci Bahar Şenliği”ne üyelerle birlikte vakıf merkezinden temin edilecek bilet karşılığında Adana’nın tüm eğitim gönüllülerini davet etti.
17.04.2014
SPOR
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Masterler Atletizm Kulübü üyelerinin sağlıklı yaşama ve gençlere model olduğunu söyledi.
17.04.2014
GÜNCEL
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve dernek yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
17.04.2014
GÜNCEL
Türk Kızılayı Adana Şubesi, Sayıştay Baş Denetçisi Dr. Lokman İlbilgi’yi ve Sayıştay Denetçisi Abdullah Değirmenci’yi misafir etti.