SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


HABERLER

26.06.2016
GÜNCEL
(EKSPRES HABER)-DSİ 6. Bölge Müdürlüğü’nde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Bu seferde yıllık izne ayrılmış işçi veya memurlara izinli oldukları halde çalışıyormuş gibi mesai yazılıyor.
26.06.2016
GÜNCEL
(HABER MERKEZİ)-Kızılay Adana Eski Şube Başkanı, AK Parti eski il başkanı ve milletvekili adayı Av. Mehmet Sağlam'ın rahmetli babası Hacı İsmail Sağlam için verdiği iftara binlerce kişi katıldı.
26.06.2016
GÜNCEL
(EKSPRES HABER)-Adanalı ünlü iş adamı Menderes Kutlu, doğup büyüdüğü Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi'nde iftar yemeği verdi. Her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeği ile mahallesini unutmayan ünlü iş adamının vermiş olduğu iftar yemeğine binlerce kişi katıldı.
26.06.2016
GÜNCEL
(HABER MERKEZİ)-Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “İnsanlığın ihtiyaç duyduğu her yere Seyhan halkımız adına yardım elini uzatıyoruz” dedi.
26.06.2016
GÜNCEL
Hatice ÇATALYÜREK (ÖZEL HABER)-Adana'da hızla yapımı devam eden Entegre Sağlık Kampüsü şekillendi. Türkiye genelinde yapılacak çok sayıda sağlık kampüsünden biri olacak Adana Şehir Hastanesi, merkez Yüreğir İlçesi'ndeki Kışla mahallesi sınırları içerisinde 328 dönümlük alan üzerine kuruluyor.
26.06.2016
SPOR
Salih Dursun ile Endoğan Adili'nin adı Adanaspor ile anılıyordu.
26.06.2016
POLİTİKA
(HABER MERKEZİ)-AK Parti Adana İl Başkan Yardımcısı AR-GE Başkanı Serdar Göktekin, AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığı tarafından yürütülen ve siyasete merak duyan kişilerin eğitimini amaçlayan Siyaset Akademisi’nde ‘Büyük Güç Türkiye’ programı olarak belirlenen 17'inci eğitim döneminin 11 Temmuz'da başlatılacağını söyledi.
26.06.2016
SPOR
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri ve Yönetim Kurulu üyeleri Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
26.06.2016
POLİTİKA
CHP Adana İl ve ilçe örgütleri toplumun tüm kesimlerini CHP’de birleştirmek için yoğun bir mücadele sergiliyor
26.06.2016
EKONOMİ
(HABER MERKEZİ)-Kenti için çalışan Adana sevdalısı genç işadamlarının üye olduğu Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), kentin en önde gelen sivil toplum örgütü olmanın sorumluluğuyla büyük bir organizasyon için bir kez daha kolları sıvadı.
26.06.2016
POLİTİKA
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her gün bir mahallede düzenlenen iftar yemeklerini, ilçe dışına da taşıdı. Yüreğir ilçesinden sonra, Sarıçam ve Saimbeyli'de de, Çukurova Belediyesi iftar sofraları kuruldu.
26.06.2016
GÜNCEL
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Genel Kurulun ardından gelecek sezon çalışmalarına ve transfere hız verilecek.
26.06.2016
GÜNCEL
İMO Adana Şube Başkanı H.Çağdaş Kaya, Türkiye topraklarının ve nüfusunun büyük bir bölümünün deprem tehlikesi altında olduğuna işaret etti
26.06.2016
GÜNCEL
(HABER MERKEZİ)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş, hekim ve sağlık çalışanlarına uygulanan şiddetin kabul edilemez olduğunu, halka hizmet için çalışan sağlıkçılara saldırıyı kabul etmemiz mümkün değildir dedi.
26.06.2016
GÜNCEL
(HABER MERKEZİ)-Adana Eczacı Odası (ADEO) eczanelerde bulunan miadı (tarihi) geçmiş ilaçları toplayarak sağlıklı bir şekilde bertaraf edilmesi için İl Sağlık Müdürlüğü ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak çözüme kavuşturdu.